Sarıyer Altus Servisi

Sarıyer Altus Servisi iletişim ve özel servis bilgileri
📱 Sarıyer Altus Servisi Telefonu: 0 552 541 82 12
🛠️ Servis Tipi: Özel servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Sarıyer Altus Servisi Adresi: Sarıyer, İstanbul, Türkiye
⌛ Ortalama Servis Süresi: 60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri: Pazartesi–Cumartesi 08:00–22:00, Pazar 09:00–21:00
⭐ Servis Yorumu: ★★★★★ 5.0 (14 değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi:

Sarıyer Altus Servisi Hakkında Bilgiler

Sarıyer Altus Servisi, Sarıyer bölgesinde Altus cihazlara klima, kombi ve beyaz eşya tamiri yapar. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için 0 552 541 82 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sarıyer Altus Teknik Servis Hizmetleri

Sarıyer bölgesinde klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon arızaları için özel servis hizmeti verilmektedir. Servis hizmetleri garanti süresi sona ermiş cihazları kapsamaktadır.

Sarıyer Altus Servisi Arıza Kaydı ve Servis Süreci

Telefonla oluşturulan servis kaydının ardından ekip yönlendirmesi yapılır. Cihaz yerinde kontrol edilir, tespit edilen arıza ve yapılacak işlem hakkında müşteriye bilgi verilir. Onay alınmadan onarım işlemine başlanmaz.

Sarıyer Altus Servisi Özel Servis Bilgilendirmesi

Sarıyer Altus Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti

Sarıyer Altus Servisi özel servis olarak hizmet vermektedir ve yetkili servis değildir. Sitede geçen marka adları yalnızca hizmet verilen cihazları belirtmek amacıyla kullanılmaktadır.

Sarıyer Altus Servisi Hizmet Verilen Mahalleler

Ayazağa, Bahçeköy Kemer, Bahçeköy Merkez, Bahçeköy Yeni, Baltalimanı, Büyükdere, Cumhuriyet, Darüşşafaka, Demirciköy, Emirgan, Fatih Sultan Mehmet, Ferahevler, Garipçe, Gümüşdere, Huzur, Kazım Karabekir Paşa, Kireçburnu, Kocataş, Kumköy (Kilyos), Kısırkaya, Maden, Maslak, Poligon, Ptt Evleri, Pınar, Reşitpaşa, Rumelifeneri, Rumelihisarı, Rumelikavağı, Sarıyer Merkez, Tarabya, Uskumruköy, Yeni, Yeniköy, Zekeriyaköy, Çamlıtepe, Çayırbaşı, İstinye mahallelerinde servis hizmeti sunulmaktadır.

Özel Servis Beyanı

Sarıyer Altus Servisi bağımsız özel servis olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir ve adı geçen markalarla resmî bağlantısı bulunmamaktadır. Hizmetler garanti süresi sona ermiş cihazlara yöneliktir.